Барабан призначений для приведення в рух, натягу і зміни напрямку стрічки на стаціонарних стрічкових конвеєрах. Призначений для використання в агресивних середовищах, оскільки збільшує потужність тяглової сили приводу конвеєра. Передача в барабані ведеться за фрикційним типом, тобто за рахунок сили тертя посилюється тяглова міць всього механізму. Приводний барабан приводить в рух стрічку, яка в свою чергу змушує рухатися двигун. Приводний барабан – не єдина ланка в ланцюзі механізмів: існують також барабани допоміжні, які рухаються в напрямку від стрічки, і барабани, які розтягують стрічку, згладжуючи центровий перебіг полотна стрічки, не даючи йому змінювати силу по осі основного руху.

Ця схема – найбільш складна, але єводночас дієва. Вона реалізується в тому випадку, якщо кінцевий барабан, що знаходиться у місці навантаження продукції, буде заодно виконувати функцію натяжного барабану, тобто допоміжного. У такому випадку барабан повинен бути оснащений більш потужною і зносостійкою гвинтовою частиною і потужними лопатями. Всі барабани виготовляються з найміцнішої сталі або з чавуну, оскільки беруть на себе основне навантаження в русі транспортерної стрічки. Чим простіша конструкція барабана, чим менше додаткових деталей він включає, тим вище гарантія, що з часом барабан не прийде в непридатність і не зупиниться увесь технологічний процес.

Приводні барабани виготовляються з маркованої сталі Ст.45 Б і Ст. 40 Х по ГОСТ 1050-80, а натяжні барабани з марок Ст. 3 СП і Ст. 20 по ГОСТ 535-88.

Від того, яким чином спроектовано розташування всіх циліндрів конвеєра, залежить термін служби всього механізму транспортерної конструкції. У рух всю схему роботи барабанів призводить мотор-редуктор, а сам приводний барабан для кращого зчеплення футерують загальнопромисловою пластиною за допомогою клею Метал Праймера PR 200 або ТИП ТОП. Барабани, які оснащені опорними підшипниками і електродвигуном, називаються приводною станцією.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

Подати запит

Ваше ім'я

Ваш email

Телефон для зв'язку

Ваше питання (не обов'язково)

ТОВ “Кіровограделеватормаш”
25006, Україна, Кіровоградська обл.,
м.Кропивницький (Кіровоград), вул. Михайлівська, 83
тел/факс:+38 (0522) 27-78-45
моб.: +38 (094) 938-98-45
моб.: +38 (097) 305-23-45
моб.: +38 (050) 585-22-72
email: [email protected]
Код ЄДРПОУ: 37624316

*ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

Щоб дізнатися детальніше про барабани привідні і натяжний – подивіться коротку відео-презентацію

(Довжина всього 2:53)

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я

Ваш email

Телефон для зв'язку

Ваше питання (не обов'язково)

Меню