Барабан призначений для приведення в рух, натягу і зміни напрямку стрічки на стаціонарних стрічкових конвеєрах. Призначений для використання в агресивних середовищах, оскільки збільшує потужність тяглової сили приводу конвеєра. Передача в барабані ведеться за фрикційним типом, тобто за рахунок сили тертя посилюється тяглова міць всього механізму. Приводний барабан приводить в рух стрічку, яка в свою чергу змушує рухатися двигун. Приводний барабан – не єдина ланка в ланцюзі механізмів: існують також барабани допоміжні, які рухаються в напрямку від стрічки, і барабани, які розтягують стрічку, згладжуючи центровий перебіг полотна стрічки, не даючи йому змінювати силу по осі основного руху.

Ця схема – найбільш складна, але єводночас дієва. Вона реалізується в тому випадку, якщо кінцевий барабан, що знаходиться у місці навантаження продукції, буде заодно виконувати функцію натяжного барабану, тобто допоміжного. У такому випадку барабан повинен бути оснащений більш потужною і зносостійкою гвинтовою частиною і потужними лопатями. Всі барабани виготовляються з найміцнішої сталі або з чавуну, оскільки беруть на себе основне навантаження в русі транспортерної стрічки. Чим простіша конструкція барабана, чим менше додаткових деталей він включає, тим вище гарантія, що з часом барабан не прийде в непридатність і не зупиниться увесь технологічний процес.

Приводні барабани виготовляються з маркованої сталі Ст.45 Б і Ст. 40 Х по ГОСТ 1050-80, а натяжні барабани з марок Ст. 3 СП і Ст. 20 по ГОСТ 535-88.

Від того, яким чином спроектовано розташування всіх циліндрів конвеєра, залежить термін служби всього механізму транспортерної конструкції. У рух всю схему роботи барабанів призводить мотор-редуктор, а сам приводний барабан для кращого зчеплення футерують загальнопромисловою пластиною за допомогою клею Метал Праймера PR 200 або ТИП ТОП. Барабани, які оснащені опорними підшипниками і електродвигуном, називаються приводною станцією.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

*ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

Щоб дізнатися детальніше про барабани привідні і натяжний – подивіться коротку відео-презентацію

(Довжина всього 2:53)

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я

Ваш email

Телефон для зв'язку

Ваше питання (не обов'язково)

Меню