Транспортер (конвеєр) ланцюговий скребковий ТЛС підбункерний (ТОВ "Кіровограделеватормаш"

Транспортери (конвеєри) ланцюгові підбункерні (підвагонні) призначені для горизонтального транспортування зерна та продуктів його переробки на зернопереробних підприємствах, в приймальних відділеннях залізничного та автомобільного транспорту, а також в транспортних галереях елеваторів, млинів, круп’яних, комбікормових, маслоекстракційних заводах та інших підприємствах, пов’язаних з прийомом і переробкою зерна і олійного насіння.

Основу конструкції підбункерних транспортерів становить транспортер ланцюговий скребковий. Кришки та завантаження транспортерів виконується в необхідних (для зменшення навантаження на ланцюг) параметрах. Завантаження може проводитися як по всій довжині транспортера, так і на окремих ділянках (завантажувальних секціях). Залежно від довжини і навантаження транспортер комплектується мотором-редуктором європейського виробництва з необхідними параметрами.

Конвеєр складається:

  • секція привідна;
  • секція натяжна;
  • секція проміжна;
  • мотор-редуктор;
  • ланцюг зі скребками;
  • металеві напрямні.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

*ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

Щоб дізнатися детальніше про Транспортер (конвеєр) ланцюговий скребковий ТЛС підбункерний – подивіться коротку відео-презентацію

(Довжина всього 3:18)

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я

Ваш email

Телефон для зв'язку

Ваше питання (не обов'язково)

Меню