Конвеєр розвантажувальний гвинтовий ГРК

Наша компанія пропонує гвинтові розвантажувальні конвеєри, які застосовуються для горизонтального, похилого й вертикального переміщення сипучих елементів і сумішей (переважно зерна, тріски або щебеню).

Конструкція відзначається герметичною основою, надійністю, високою продуктивністю, а також є основою для використання на стаціонарних бетонних конструкціях і в деяких випадках – на пересувних платформах. Конвеєр неймовірно зручний для оснащення конструкцій цілодобового використання та дозаторів поточного типу.

У конструкціях конвеєрів використовується стандартне розміщення приводу (з боку завантаження сумішей) і особливе (з боку відвантаження). Привід конвеєра являє собою пристрій, що приводиться в дію за допомогою черв’ячного мотора-редуктора. При необхідності виготовлений конвеєрний привід може представляти собою ланцюжок переходу тяги від двигуна по пасової передачі до редуктора і гвинта, або ж схема може виключати ремінну передачу. Гвинтові конвеєри виготовляються в певному діапазоні типорозмірів (від 100 до 400 мм) і довжиною бігової площі від 1 до 24 метрів. Також наша компанія може виготовляти конвеєри секційні, тобто надає Вам можливість купувати окремі запчастини.

Заводські конвеєри мають певне загальноприйняте маркування, де ГК – позначає гвинтовий конвеєр, цифри позначають діаметр труби і відстань між осями завантаження і вивантаження.

Випущені приводи комплектуються за замовчуванням черв’ячним мотором-редуктором, двигуном, редуктором. На всю продукцію видається гарантія.

Гвинтовий конвеєр за бажанням замовника може бути обладнаний спеціалізованим шнеком під пісок, цемент та інші дисперсні матеріали.

Конвеєр розвантажувальний гвинтовий призначений для вивантаження зерна та продуктів його переробки з зерносховищ. Застосовується в металевих силосах типу МСВУ на плоскій бетонній підставі.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

Подати запит

  Ваше ім'я

  Ваш email

  Телефон для зв'язку

  Ваше питання (не обов'язково)

  ТОВ “Кіровограделеватормаш”
  25006, Україна, Кіровоградська обл.,
  м.Кропивницький (Кіровоград), вул. Михайлівська, 83
  тел/факс:+38 (0522) 27-78-45
  моб.: +38 (094) 938-98-45
  моб.: +38 (097) 305-23-45
  моб.: +38 (050) 585-22-72
  email: [email protected]
  Код ЄДРПОУ: 37624316

  *ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

  Щоб дізнатися детальніше про конвеєр розвантажувальний гвинтовий ГРК – подивіться коротку відео-презентацію

  (Довжина всього 2:49)

  Технічні характеристики

  Конвеєр розвантажувальний гвинтовий ГРК

  Продуктивність на зерні при Y=0,75т/м³т/год50-100
  Діаметр та крок гвинтамм250-300
  Частота обертання гвинтаоб/хв.140-340
  Потужність приводу (мотор-редуктор) кВт5,5-11
  Довжинам< 10,0

  Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

   Ваше ім'я

   Ваш email

   Телефон для зв'язку

   Ваше питання (не обов'язково)

   Меню