Самопливне обладнання представляє собою відвідні труби, призначені для розподілу сипучих продуктів по спеціальних бункерах. Розподіл проводиться за допомогою рівномірного виходу сумішей по окремих трубах. Транспортна система з’єднується даними вузловими елементами і максимально коректно працює для розміщення сумішей.

Самопливні труби круглого перерізу призначені для максимальної прохідності зернових сумішей і прискорення потоку проходження сумішей через розтин. Чим ширше діаметр труб круглого перерізу, тим більша кількість сипучої суміші може бути оброблена за одиницю часу. Від кута нахилу залежить швидкість роздачі сумішей по сховищах або боксам. Розміри поперечного перерізу труби розраховують згідно з рівнем продуктивності транспортно-потокових ліній.

До складу будь-якого самопливного обладнання входять не тільки самі труби, але і патрубки, коліна, вводи, клапани, фланці та інші матеріали, завдяки яким можна конфігурувати систему передачі і видозмінювати її форму, нахил і напрямок.

Самопливні труби круглого перерізу створені для того, щоб проектувати прямостоячі відрізки самопливних комунікацій. Труби виготовляються з маркованої сталі і закріплюються між собою затворами і фланцями.

Фланці використовуються для монтажу трубопроводу, причому тех. характеристики їх дозволяють проводити монтаж в умовах надмірної вологості, граничних допустимих температур і т.д.

Сектори і сегменти призначаються для точного монтажу колін трубопроводу в заданому напрямку і кутах нахилу. Контрольні сектори дозволяють коригувати співвісну пропускну здатність розгалужуючого сегмента. Дані елементи виготовлені зі сталі.

Самопливне коліно призначене для варіювання самопливного обладнання в плані розміщення трубопроводу з метою мінімізації витрат і матеріалів на прокладання труб.

Вводи симетричні, одинарні та подвійні служать для об’єднання двох колін трубопроводу в одну потокову лінію. Даний елемент виготовляється зі зносостійкої сталі, яка запобігає швидкій корозії внутрішньої поверхні.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

Подати запит

  Ваше ім'я

  Ваш email

  Телефон для зв'язку

  Ваше питання (не обов'язково)

  ТОВ “Кіровограделеватормаш”
  25006, Україна, Кіровоградська обл.,
  м.Кропивницький (Кіровоград), вул. Михайлівська, 83
  тел/факс:+38 (0522) 27-78-45
  моб.: +38 (094) 938-98-45
  моб.: +38 (097) 305-23-45
  моб.: +38 (050) 585-22-72
  email: [email protected]
  Код ЄДРПОУ: 37624316

  *ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

  Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

   Ваше ім'я

   Ваш email

   Телефон для зв'язку

   Ваше питання (не обов'язково)

   Меню