Башмак норії НЦ-100

Машзавод «Кіровограделеватормаш» займається виробництвом норійного обладнання та норій. Висока якість, надійність і ресурс роботи наших виробів, обумовлені сучасним технічним рівнем виробництва, постійним контролем якості та впровадженням нових конструктивних рішень.

Башмак норії – особлива технологічна конструкція, призначена для вертикального прийому зерна і сипучих злакових сумішей в конструкціях елеваторів.

Норія в спецлітературі є синонімом слова елеватор, але насправді, норія являє собою механізм сортування, а не зберігання. Зовні норія візуально нагадує башмак, звідки і отримала свою назву. Для вертикального переміщення знизу вгору і створені норії, які за допомогою вантаження через носок черевика сипучої суміші відправляють в порційні ковші суміш і направляють її в вивантажний клапан для подальшого сортування.

Вивантажний патрубок створений у вигляді ковша з розширеним на виході жерлом. Ковші перекидаються в порожнину підстави патрубка, і по транспортерній  стрічці спускаються вниз перекинутими. Конвеєр поміщається у дві прямокутні труби, а максимальна висота елеватора, як правило, не перевищує 60 метрів.

Елеватори затребувані в промисловості з виробництва борошна, зернових сумішей, комбікормів.

Основними елементами елеватора є головки, башмак, тяговий орган (у тому числі і прогумована тканинна стрічка з укріпленими ковшами), норійні труби (натяжні, оглядові, гладкі). Окремо за погодженням із замовником норії комплектуються патрубками, датчиками контролю швидкості, магнітоіндуктивним датчиком, аспіраційними патрубками підстави і головки.

Головка норії являє собою барабан, взутий у повітронепроникний кожух. Вал барабана з’єднується з тихохідним валом редуктора приводу. На швидкому валу встановлюється гальмівна система, яка зупиняє процес навантаження при сходженні стрічки і поломки деталей норії.

Башмак норії є основою НЦ-100, призначений для прийому зерна і натягування стрічки. Складається з корпусу, гвинтового натяжного пристрою, барабану і виносних опірних підшипникових вузлів.

Для максимального контролю стрічки, на норіях встановлений контрольний вимикач, а всі ковші виготовляються згідно з нормативними вказівками ГОСТ для запобігання зсуву їх внаслідок спотворення відцентрової осі.

Для замовлення, або консультації натисніть на кнопку

*ми проти спаму, Ваші дані НЕ будуть передані 3-тім особам

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я

Ваш email

Телефон для зв'язку

Ваше питання (не обов'язково)

Меню